O novele vysokoškolského zákona by mělo plénum jednat v úterý podvečer

Date:

Novele vysokoškolského zákona by se měli poslanci Národní rady (NR) SR věnovat už v úterý podvečer, a to po hlasování v 17:00. K návrhu se měly ještě připravovat změny. Namítali ho více zástupci akademické obce.

Poslanci také rozhodli, že dva body ministra práce projednají ve středu (23. 3.) odpoledne po zprávách komisařky pro děti a veřejné ochránkyně práv. Jedná se o novelu zákona o sociálním pojištění a návrh zákona o celoevropském osobním důchodovém produktu. Ve čtvrtek (24. 3.) by se měli poslanci věnovat novele zákona o fondu na podporu kultury národnostních menšin.

Na další schůzi se začátkem v dubnu přesunuli zákonodárci novelu Trestního zákona, která má řešit zefektivnění postihování zneužívání pravidel zadávání veřejných zakázek. Jeden z předkladatelů novely Tomáš Lehotský (SaS) odůvodnil přesunutí bodu potřebou hledání politické shody na podobě pozměňujícího návrhu.


Tip: Při vysokoškolském studiu se budete potýkat s řadou problémů. Nedostatek času, prokrastinace, nebo jednoduchá lenost. V případě vypracování seminárních prací, případně později při vypracování podkladů bakalářské práce si můžete nechat vypracovat vše potřebné na zakázku od profesionálů. 


- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Prodej podílu ve firmě aneb jak taková transakce probíhá?

Pokud jste před několika lety se svým partnerem založili...

Energie minerálních kamenů

Každý minerální kámen má svou vlastní energii. Tu však...

Nové sankce proti Rusku by měly zasáhnout energetiku

Nové sankce EU vůči Rusku pro jeho invazi na...